فارس ـ پایگاه اختصاصی

مرکز تخصصی مهدویت دانشگاه شیراز مرکز تخصصی مهدویت دانشگاه شیراز در سال 85 تاسیس گردید و رسالت مطالعات راهبری در زمینه مباحث مهدویت را برعهده داشت است.
در سالهای قبل با برنامه های مختلف و متنوع در سطح دانشگاه خود را به همایش سال 91 کانونهای مهدویت دانشگاهای سراسر کشور که در کاشان برگزار گردید و رسالت اصلی خود را با طراحی اولیه شبکه ی کانون های مهدویت دانشگاههای سراسر کشور آغاز نمود و دومین همایش سراسری رهپویان وصال را برگزار کرد و گامی بزرگ در عرصه ی شورای هم افزایی شبکه ی کانون های مهدویت بعنوان روابط عمومی و لیدر اصلی کار برداشت و قرارگاه فرهنگی صاحب الامر (عج) استانی را راه اند ازی کرد و هم اکنون نشست مشترک با همکاری جامعه اسلامی دانشجویی دانشگاه شیراز را برگزار می کنند هم‌اکنون 1 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

ما منتظر آن روز هستیم...

ما منتظر آن روز هستیم،همان که رسول‌خدا فرمود:اگر از عُمر جهان جز یک‌روز نمانده باشد،خدا، آن‌روز را آن‌قدر طولانی می‌کند تا مردی از فرزندانم که هم‌نام من است،‌ برانگیخته شود! سلمان‌فارسی عرضه‌داشت: از کدامین فرزندتان؟ پیامبراکرم با دست به سیدالشهداء اشاره‌کرده و فرمودند: حسین علیه‌السلام.
ما منتظر آن روز هستیم...
همان که رسول‌خدا فرمود:
اگر از عُمر جهان جز یک‌روز نمانده باشد، خدا، آن‌روز را آن‌قدر طولانی می‌کند تا مردی از فرزندانم که هم‌نام من است،‌ برانگیخته شود!...‌
سلمان‌فارسی عرضه‌داشت:
از کدامین فرزندتان یا رسول‌الله؟!...
پیامبراکرم با دست به سیدالشهداء اشاره‌کرده و فرمودند:
حسین علیه‌السلام!...‌

آخرین ویرایش
در 1393/10/3 15:18 توسط زهره رجبی شیزری

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366